Customer Reviews
     
15% off ALL House Plans Sitewide
15% off ALL House Plans Sitewide
15% off ALL House Plans Sitewide

Code: HONOR
Sale ends midnight 5/29/2026 PST
Filtered on: Canada

Canadian House Plans

 of 49
Results
Plans
1,164
Exterior
Floor Plan
  • SQ FT
    1,662 ft2
    2
    PLAN 8056 FROM: $1,185.75 $1395
  • SQ FT
    2,571 ft2
    2
    PLAN 8042 FROM: $1,355.75 $1595
  • SQ FT
    1,993 ft2
    2
    PLAN 9899 FROM: $1,147.50 $1350
  • SQ FT
    4,919 ft2
    BED
    5
    BATH
    4.5
    STORIES
    1
    PLAN 9393 FROM: $1,445.00 $1700
  • SQ FT
    2,049 ft2
    1
    PLAN 6888 FROM: $1,422.90 $1674
  • SQ FT
    2,042 ft2
    2
    PLAN 7344 FROM: $1,479.00 $1740
  • SQ FT
    3,370 ft2
    2
    PLAN 6517 FROM: $1,963.50 $2310
  • SQ FT
    1,515 ft2
    1
    PLAN 11992 FROM: $1,465.40 $1724
  • SQ FT
    2,639 ft2
    2
    PLAN 7671 FROM: $1,185.75 $1395
  • SQ FT
    1,448 ft2
    2
    PLAN 10041 FROM: $1,316.65 $1549
  • SQ FT
    3,767 ft2
    1
    PLAN 6584 FROM: $1,699.15 $1999
  • SQ FT
    849 ft2
    2
    PLAN 10258 FROM: $760.75 $895
  • SQ FT
    1,164 ft2
    2
    PLAN 8738 FROM: $896.75 $1055
  • SQ FT
    5,591 ft2
    BED
    6
    BATH
    5.5
    STORIES
    2
    PLAN 8613 FROM: $2,545.75 $2995
  • SQ FT
    540 ft2
    1
    PLAN 9804 FROM: $1,487.50 $1750