Customer Reviews
     
15% off ALL House Plans Sitewide
15% off ALL House Plans Sitewide
15% off ALL House Plans Sitewide

Code: HONOR
Sale ends midnight 5/29/2026 PST
Filtered on: Garage

Garage House Plans

 of 10
Results
Plans
231
Exterior
Floor Plan
  • SQ FT
    714 ft2
    2
    PLAN 10501 FROM: $845.75 $995
  • SQ FT
    553 ft2
    2
    PLAN 10507 FROM: $845.75 $995
  • SQ FT
    554 ft2
    BED
    0
    BATH
    0
    STORIES
    1
    PLAN 12577 FROM: $675.75 $795
  • SQ FT
    1,271 ft2
    2
    PLAN 12292 FROM: $675.75 $795
  • SQ FT
    612 ft2
    1
    PLAN 8733 FROM: $1,487.50 $1750
  • SQ FT
    522 ft2
    2
    PLAN 12295 FROM: $675.75 $795
  • SQ FT
    804 ft2
    BED
    0
    BATH
    0
    STORIES
    1
    PLAN 7826 FROM: $446.25 $525
  • SQ FT
    784 ft2
    1
    PLAN 8734 FROM: $1,487.50 $1750
  • SQ FT
    754 ft2
    1
    PLAN 1993 FROM: $654.50 $770
  • SQ FT
    760 ft2
    BED
    0
    BATH
    0
    STORIES
    2
    PLAN 3280 FROM: $471.75 $555
  • SQ FT
    664 ft2
    BED
    0
    BATH
    0
    STORIES
    1
    PLAN 8322 FROM: $888.25 $1045
  • SQ FT
    512 ft2
    1
    PLAN 12294 FROM: $675.75 $795
  • SQ FT
    336 ft2
    2
    PLAN 6592 FROM: $872.95 $1027
  • SQ FT
    524 ft2
    2
    PLAN 10085 FROM: $590.75 $695
  • SQ FT
    938 ft2
    2
    PLAN 1994 FROM: $654.50 $770
  • SQ FT
    792 ft2