20% off ALL House Plans Sitewide
20% off ALL House Plans Sitewide

Code: SAVE20
Sale ends midnight 5/13/2026 PST
Filtered on: European

European House Plans

 of 62
Results
Plans
1,476
Exterior
Floor Plan
  • SQ FT
    3,137 ft2
    2
    PLAN 2698 FROM: $1,693.60 $2117
  • SQ FT
    3,143 ft2
    2
    PLAN 5989 FROM: $1,356.00 $1695
  • SQ FT
    3,143 ft2
    2
    PLAN 7219 FROM: $1,356.00 $1695
  • SQ FT
    3,152 ft2
    2
    PLAN 7977 FROM: $1,356.00 $1695
  • SQ FT
    3,153 ft2
    1
    PLAN 7479 FROM: $960.00 $1200
  • SQ FT
    3,161 ft2
    2
    PLAN 5444 FROM: $1,596.00 $1995
  • SQ FT
    3,164 ft2
    2
    PLAN 4894 FROM: $960.00 $1200
  • SQ FT
    3,165 ft2
    2
    PLAN 7627 FROM: $1,276.00 $1595
  • SQ FT
    3,168 ft2
    2
    PLAN 7047 FROM: $844.00 $1055
  • SQ FT
    3,169 ft2
    2
    PLAN 7975 FROM: $1,356.00 $1695
  • SQ FT
    3,175 ft2
    1
    PLAN 5314 FROM: $1,224.00 $1530
  • SQ FT
    3,182 ft2
    2
    PLAN 2715 FROM: $1,861.60 $2327
  • SQ FT
    3,198 ft2
    2
    PLAN 9633 FROM: $1,760.00 $2200
  • SQ FT
    3,217 ft2
    2
    PLAN 2707 FROM: $1,838.40 $2298
  • SQ FT
    3,226 ft2
    2
    PLAN 7842 FROM: $820.00 $1025