20% off ALL House Plans Sitewide
20% off ALL House Plans Sitewide
20% off ALL House Plans Sitewide

Code: SAVE20
Sale ends midnight 5/13/2026 PST
Filtered on: Log

Log Home Plans

 of 2
Results
Plans
26
Exterior
Floor Plan
  • SQ FT
    2,567 ft2
    1.5
    PLAN 3806 FROM: $900.00 $1125
  • SQ FT
    3,185 ft2
    1.5
    PLAN 1270 FROM: $612.00 $765
 of 2
Results

Plan 3806

3806

Plan 1270

1270