Customer Reviews
     
15% off ALL House Plans Sitewide
15% off ALL House Plans Sitewide
15% off ALL House Plans Sitewide

Code: HONOR
Sale ends midnight 5/29/2026 PST
Filtered on: Farmhouse

Farmhouse Plans

 of 109
Results
Plans
2,599
Exterior
Floor Plan
  • SQ FT
    2,301 ft2
    1.5
    PLAN 7644 FROM: $637.50 $750
  • SQ FT
    2,305 ft2
    1
    PLAN 3699 FROM: $956.25 $1125
  • SQ FT
    2,306 ft2
    2
    PLAN 1425 FROM: $747.15 $879
  • SQ FT
    2,315 ft2
    1
    PLAN 4611 FROM: $956.25 $1125
  • SQ FT
    2,338 ft2
    2
    PLAN 3785 FROM: $930.75 $1095
  • SQ FT
    2,343 ft2
    2
    PLAN 3882 FROM: $956.25 $1125
  • SQ FT
    2,350 ft2
    2
    PLAN 7759 FROM: $1,062.50 $1250
  • SQ FT
    2,353 ft2
    1.5
    PLAN 6998 FROM: $573.75 $675
  • SQ FT
    2,359 ft2
    2
    PLAN 3798 FROM: $956.25 $1125
  • SQ FT
    2,368 ft2
    2
    PLAN 3390 FROM: $956.25 $1125
  • SQ FT
    2,373 ft2
    2
    PLAN 5800 FROM: $573.75 $675
  • SQ FT
    2,392 ft2
    1.5
    PLAN 6188 FROM: $747.15 $879
  • SQ FT
    2,393 ft2
    1
    PLAN 5418 FROM: $1,228.25 $1445
  • SQ FT
    2,401 ft2
    BED
    5
    BATH
    2.5
    STORIES
    1.5
    PLAN 5685 FROM: $637.50 $750
  • SQ FT
    2,416 ft2
    BED
    5
    BATH
    2.5
    STORIES
    2
    PLAN 5645 FROM: $637.50 $750
  • SQ FT